тел.: (0332)77-36-04 (067)361-30-03
Отныне «Тигрес» в твоем мобильном телефоне

Якісне та безпечне виробництво пластмасової іграшки

13 февраля 2017 года, в 12:01

Якісне та безпечне виробництво пластмасової іграшки

Якісне та безпечне виробництво пластмасової іграшки

Із планами у 2016 році збільшити обсяги виробництва пластмасової іграшки Тигрес, окремих жителів села Липини почало  турбувати питання впливу виробництва на навколишнє середовище. З огляду на це, надаємо усю інформацію щодо процесів виробництва, сировини, дозвільних документів.

Уся продукція, що виготовляється — сертифікована, пройшла перевірку якості у відповідності з європейськими стандартами та маркується відповідними знаками.

Сировина, що використовується для виробництва пластмасової іграшки: поліпропілен (країни ЄС), призначений для контакту з продуктами харчування та барвники (Україна). У виробництві пластмасової іграшки Тигрес використовується поліпропілен у гранулах.

Виробнича лінія складається з термопластавтоматів Engel (Австрія) та видувних машин.

Процес виробництва: за допомогою вакуума сировина завантажується в матеріальний циліндр (форма). У матеріальному циліндрі, під тиском та високою температурою, сировина розмішується та переходить із твердого стану в рідкий, не виділяючи диму, пару чи запаху — завдяки замкнутому циклу виробництва. Потім форма відкривається, виштовхується та падає на конвеєр. Із конвеєра деталь іграшки забирає оператор, який перевіряє якість виробу та наявність гострих кутів, які потрібно усунути. Усі деталі складаються в ящик та відправляють на пакувальну дільницю, де перевіряється кількість одиниць, колір деталей та ставиться контроль якості. Після цього ящики з деталями іграшок відправляють на монтаж, де працівники збирають усі деталі в готову іграшку.

Дозвільні документи ТОВ «Тигрес-люкс» на виробництво пластмасової іграшки:

Висновок державно санітарно-епідеміологічної експертизи від 13.12.2016 р. Термін дії – необмежений.

Дозвіл № 722883401-9 з додатками (№722883401-9а, №722883401-9б) на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства ТОВ «Тигрес-люкс», наданий Міністерством навколишнього середовища України (від 27.02.2012).

Рішення від 24.11.2011 р., видане Гусаком Б.П., про дозвіл проведення реконструкції: Блоку В1 (цеху по складанні іграшки з полімерів) на Блок В1 (складські приміщення) та блоку С (виробничий цех).

Рішення від 15.12.2011 р., видане Гусаком Б.П., щодо оформлення права власності на новозбудоване нерухоме майно – комплекс будівель і споруд  виробничо-складського та адміністративного призначення корпорації «Тигрес»: Блок В1 (складські приміщення), блок С (виробничий цех).

Рішення від 13.12.2016 р., видане заступником голови експ. Комісії з санітарно-епідеміологічної експертизи ДУ «ІГЗ ім. О.М. Марзєєва НАМНУ», д. мед. Н. Бабієм В.Ф.,  про відповідність санітарно-епідеміологічним вимогам.

Компанія Тигрес запрошує усіх бажаючих побачити на власні очі усі виробничі процеси і переконатись у безпечності  виробництва пластмасової іграшки.Забыли пароль?