тел.: (0332)77-36-04 (067)361-30-03
Отныне «Тигрес» в твоем мобильном телефоне

Комфортний сон Твого малюка

23 ноября 2016 года, в 12:11

Комфортний сон Твого малюка

 Міцний  сон в комфортному ліжечку — запорука здоров'я та гарного самопочуття дитини. Особливо немовлят, адже вони значну частину свого часу проводять уві сні. Щоб  в перші дні свого життя малюку було затишно,  заздалегідь подбай про якісну постільну білизну.

  Вибирай постіль, виготовлену лише з натуральної тканини, адже дитяча шкіра дуже чутлива. Навіть незначний вміст синтетичних волокон може стати причиною проявів алергії на шкірі новонародженого.

  Зверни увагу на постільну білизну українських виробників. Зокрема, уся постіль для малюків ТМ Тигрес виготовлена зі 100% бавовни, а основні елементи наповнені безпечним синтепоном.  Така постіль гіпоалергенна, вона пропускає повітря та вбирає вологу, що запобігає появі потнички та прілостей у малюків.

   Психологи і педіатри рекомендують вибирати дитячу постіль для новонароджених в спокійних тонах. Адже яскраві кольори надмірно збуджують малюка, заважаючи спокійному сну.  Найкраще підійдуть ніжно-рожеві, блакитні, бежеві, кремові та карамельні відтінки.

Постільні набори для немовлят зазвичай складаються з таких елементів: подушка, ковдра, простирадло, наволочка, півковдра, захист,багатофункціональна кишеня та балдахін.

  Важливу роль відіграє безпека. Різноманітні ґудзики та кнопки небезпечні для дітей, адже малюки можуть відривати дрібні елементи, та пробувати їх «на смак». Найкраще вибирати білизну на блискавці або зав’язках, а різноманітні рюші та стрічки повинні надійно кріпитися тільки з зовнішньої сторони. Простирадло, зафіксоване спеціальною резинкою на матраці, забезпечує комфортний сон дитині.  Захист, наповнений м'яким наповнювачем — додаткова безпека для малюка. Адже саме завдяки захисту стінки ліжечка стають м’які та безпечні. 

Купуючи набір в ліжечко, придбай змінний комплект. Це дуже зручно! Зокрема, ТМ Тигрес пропонує унікальні колекції, де з основновним набором можна придбати і змінний комплект.

   Вибирай постіль українського виробника  з любов’ю і нехай комфортний сон стане запорукою здоров'я та гарного самопочуття твого малюка.Забыли пароль?